O mně

Můj příběh

 

Začnu tím, že jsem milovnice dobrého jídla a pokud to máte stejně, pak jste tu správně. Můj příběh začal tím, že jsem rozeznávala jídlo jen podle toho, jestli mi chutná nebo ne. Tak to má asi většina lidí. Čím víc jsem se ale začala zajímat o zdravé stravování, tím víc mi docházelo, že mi to nestačí. Nějakou dobu mi trvalo pochopit, že dobré jídlo, je hlavně jídlem kvalitním.

V současné době se snažím vařit zdravé jídlo z kvalitních potravin, které je zároveň snadné a rychlé. Upřednostňuji lokální farmářské výrobky a v mých receptech najdete jídla převážně ze sezónních potravin. Je to podle mě ta nejpřirozenější cesta, kdy dáme tělu to, co je pro něj intuitivně nejlepší a na co má přirozeně chuť.

Můj příběh jídlem začal, ale rozhodně neskončil. Pokud se snažíme žít zdravým životním stylem a dbát na kvalitní jídlo, tak nám jenom samotné zdravé stravování nemusí zaručit zdravé tělo. Protože tělo je skvěle propojený systém, který je naprogramovaný tak, aby se vzájemně doplňoval. Je dobré, když se zaměříme i na to, aby se do našeho těla nedostávaly jedy z ostatních zdrojů, než jenom z potravin.

Proto jsem se postupně začala, čím dál tím více, věnovat tomu, co dávám, nejenom do těla, ale i na něj. Kůže je totiž největším orgánem našeho těla a vstřebává 60% látek, které na ni nanášíme. Díky krevnímu oběhu se dostanou rychlostí blesku do celého těla. A někdy je právě tato cesta, pomocí přírodní léčivé péče o pleť, tou správnou, v boji za krásnou a zdravou pokožku, i celé tělo. Spojením vnitřní, ale i vnější péče.

I přesto, že máme v dnešní době obrovský sortiment přírodní péče o pleť, tak si většina lidí neláme hlavu s tím, co na sebe nanáší a z čeho jsou produkty vyrobeny. Což vede často k problémům s pletí, za které se většina žen stydí a zakrývá je makeupem, místo toho, aby řešili příčinu. Nebo jen nevědí, které produkty zvolit, aby byly opravdu přírodní a zároveň funkční. S tím Vám ráda pomůžu a poradím, jak na přírodní péči na míru, právě pro Vás. Na mém eshopu www.fittelo-eshop.cz najdete výběr té nejkvalitnější přírodní péče, kterou miluji a sama používám. Produkty jsem pečlivě testovala a vybírala ty nejlepší, kterým 100% věřím.

Všechny jsme jedinečné, tak si dovolme to nejkvalitnější.

S láskou,
Natálie ♥

Pin It on Pinterest