PODZIMNÍ LAHŮDKY PRO PLEŤ I DUŠI ♥

Venku začal ten pravý podzim a doufám, že jste právě teď v teple domova a dáváte si nějaký dobrý horký čaj u zapálené svíčky nebo třeba voňavou koupel. A teď už pár slov k něčemu moc příjemnému.

Na ESHOPU srdečně vítám úplnou NOVINKU, kterou mám možnost zastupovat pro ČR a jsem za to neskutečně vděčná. Je to nádherná značka SKNFED, která k nám přichází z Velké Británie. Značka je skutečnou lahůdkou pro pleť a duši a kdy jindy by měla vstoupit na náš trh, než právě na podzim, kdy je voňavé hýčkání opravdová nutnost pro každou z nás. A ani nemusím připomínat, že se blíží Vánoce a je čas začít koukat po dárečkách. A upřímně si myslím, že právě tyto vánoční dárky budou bodovat na plné čáře.

SKNFED pochází přímo z Londýna a vytváří 100% přírodní BIO produkty. Vznikla, díky touze vytvořit skutečně přirozenou péči o pleť. Péči šetrnou k pleti a přírodě, ale zároveň maximálně efektivní. Všechny produkty jsou s láskou a ručně vyráběné v malém množství, aby vám domů vždy přišel ten nejčerstvější produkt v ekologickém obalu.

V nabídce této nádherné značky najdete pleťové hydratační krémykávový peelingaloe vera gelčokoládové čistící mýdlo na pleťkávové máslo do sprchy s lahodným aroma a další krásné produkty. Všechny v BIO kvalitě a vyrobené z certifikovaných ingrediencí získávaných od lokálních farmářů.

OMRKNOUT PRODUKTY TADY

♥ 100% přírodní složení
♥ vyrobeno z nejkvalitnějších certifikovaných surovin v bio kvalitě od lokálních farmářů
♥ ručně vyráběno v malém množství, pro zachování té nejvyšší čerstvosti
♥ ekologický obal přátelský k planetě
♥ VEGAN a testováno na lidech

Pokud chcete poradit s výběrem pleťové péče právě pro váš jedinečný typ pleti, tak mi napište na [email protected] nebo INSTAGRAM. Ráda vám poradím.

Doporučte článek svým přátelům

Čtete dále